TE Connectivity / P&B W91-X112-25
Circuit Breaker, Magnetic Hydraulic, Toggle, Panel, Series Trip, 25 A, 1 Pole, 277 VAC
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet4 페이지1년 전
Datasheet4 페이지1년 전
element14 APAC
Farnell
TE Connectivity
Electro Sonic
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Introduction Date2000-08-07
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 6 months ago)
LTB Date2025-04-28
LTD Date2025-05-06
관련 부품
Carling TechnologiesAA1-B0-34-630-3B1-C
Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 1Pole 30A 250VAC/80VDC
Sensata / AirpaxIEG1-1-72-30.0-91-V
CIRCUIT BREAKER MAGNETIC-HYDRAULIC 30A 250VAC 80VDC 1 POLE TOGGLE UL1077
Carling TechnologiesAC1-B0-34-630-131-D
Carling TechnologiesAA1-B0-21-630-3B1-C
Magnetic Circuit Breaker, 1 Pole(s), 30A, 277VAC, Panel Mount
Sensata / AirpaxUPG1-6751-2
Magnetic Hydraulic Circuit Breaker
Sensata / AirpaxAPL1-1-51-303-H
Circuit Breaker Magnetic Circuit Protectors 1Pole 30A
Carling TechnologiesCA1-B0-34-630-121-D
Circuit Breaker; Hyd/Mag; Handle; 1P; SeriesTrip; DC 50/60Hz Med; 30A; Stud; Dual Legend
Sensata / Airpax209-1-1-63-4-8-30
HYDRAULIC MAGNETIC CIRCUIT BREAKER, DIN RAIL, 30A, 1 POLE, 209 SERIES
Sensata / AirpaxIEG6-1-63-30.0-01-V
Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 1Pole 30A 250VAC
설명
Magnetic Circuit Breaker, 1 Pole(s), 25A, 277VAC, Panel Mount
TE CONNECTIVITY / POTTER & BRUMFIELD W91-X112-25CIRCUIT BREAKER, HYDROMAGNETIC, 1P, 277V, 25A
Circuit Breaker, 25 A, 277V AC, 1 Pole, Panel Mount Mounting Style, W9 Series
CIRCUIT BREAKER, HYDROMAGNETIC, 1P, 277V; CIRCUIT BREAKER, HYDROMAGNETIC, 1P, 277V, 25A; Product Range:W9 Series; Current Rating:25A; No. of Poles:1 Pole; Input Voltage VAC:277V; Interrupting Capacity:5kA; Trip Time:20s;