TE Connectivity / P&B W67-X2T52-35
Circuit Breaker, Magnetic Hydraulic, Toggle, Panel, Series Trip, 35 A, 1 Pole, 65 VDC
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지4년 전
Sager Electronics
공급망
Introduction Date2021-09-27
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
설명