TE Connectivity / Kilovac WOUVT-3-380AC
Electromechanical Relay SPST-NO/SPST-NC 5A 380VAC Flange Mount
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지4년 전
Master Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.41.00.20
Introduction Date2004-04-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2025-05-30
LTD Date2025-05-30
설명
Power/Signal Relay, Momentary, 4000mW (Coil), 5A (Contact), 28VDC (Contact), AC Input, AC/DC Output, Panel Mount