TE Connectivity / Holsworthy RP73PF1E1K13BTDF
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 1130ohm, 25V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Farnell
Datasheet10 페이지8년 전
Newark
TE Connectivity
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-40.05%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
풋프린트
Introduction Date2019-08-27
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
설명
Res Precision High Power Thin Film 0402 1.13k Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded Paper T/R
Avnet Japan
Res Thin Film 0402 1.13K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Epoxy Pad SMD Medical T/R
1.13K Ω, Thin Film, Precision Resistor Resistor, .1 %, 2 Termination, 0402, Taped & Reeled, Resistance Class 1kΩ – 1MΩ, .1 W, ±25 ppm/°C, Solder
Special Order: RP 1E 0.1W 1K13 0.1% 25PPM 1K RL Resistance Value: 1.13K Ω Element Type: Thin Film Resistor Type: Precision Resistor Passive Component Tolerance: .1 % Number of Terminations: 2 Surface Mount Resistor | 1.13K Ω Thin Film Precision Resistor .1 % | Part Number: RP73PF1E1K13BTDF | Internal Number: 9-2176310-9 | TE Connectivity