TE Connectivity / Holsworthy RP73D1J332RBTDG
Res Thin Film 0603 332 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±15ppm/C Pad SMD Medical T/R
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet6 페이지14년 전
Newark
TE Connectivity
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginUK
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2011-08-03
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Yageo GroupRT0603BRC07332RL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 332ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 15ppm/Cel, Surface Mount, 0603