TE Connectivity / DEUTSCH YDTS24H25-29DEV001
Circular Connector MIL-DTL-38999 Hermetic Receptacle 29 Position Socket Contact Jam Nut Solder
IHS
Datasheet290 페이지8년 전
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 11 months ago)
관련 부품
Amphenol IndustrialPT07A-8-3S
MIL Series Connector, 3 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Solder Terminal, Receptacle
Amphenol IndustrialPT07E-12-3S
Conn MIL-C-26482 Circular SKT 3 POS Solder ST Jam Nut 3 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialPT07E-12-4S
MIL Series Connector, 4 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Solder Terminal, Receptacle
Amphenol IndustrialPT07E-14-18S
Conn MIL-C-26482 Circular SKT 18 POS Solder ST Jam Nut 18 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialMS3114F14-19P
Conn MIL-C-26482 Circular PIN 19 POS Solder ST Jam Nut 19 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialMS3114F14-18P
Conn MIL-C-26482 Circular PIN 18 POS Solder ST Jam Nut 18 Terminal 1 Port
설명
MIL Series Connector, 29 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Solder Terminal, Receptacle
Deutsch DTS Series, 29 Way Jam Nut Connector Receptacle,Shell Size 25, Threaded, MIL-DTL-38999