TE Connectivity / DEUTSCH DRC26-50S05
TE Connectivity DRC26-50S05 50P Plug 50Pos Male Unshrouded Automotive Connector
Production
데이터시트 및 문서
TE Connectivity
Datasheet256 페이지8년 전
Datasheet256 페이지8년 전
Technical Drawing1 페이지13년 전
Burklin Elektronik
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2012-12-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
TE Connectivity / DEUTSCHDRC26-38S01-P017
Combination Line Connector, 38 Contact(s), Female, Crimp Terminal, Plug
TE ConnectivityDRC26-40SA
DEUTSCH DRC Series 40 Position 4 Row 4.42 mm Pitch Black Housings Plug Connector
TE Connectivity / DEUTSCHDRC26-40SB
Combination Line Connector, 40 Contact(s), Female, Wire Terminal, Plug
2.50mm, 3.50mm CMC Header, Right-Angle, 48 Position, 1 Port, Black, Peg, Lead-Free
Rectangular Power Connector, 36 Contact(S), Male Or Female, Receptacle
2.50mm, 3.50mm CMC Header, Right-Angle, 48 Position, 36 loaded, 1 Port, Brown, Peg, Lead-Free
설명
Combination Line Connector, 50 Contact(s), Female, Wire Terminal, Plug
Conn Rectangular Housing Plug 50 POS Cable Mount ST Box
DEUTSCH DRC Black 50 Way Plug Connector, 05 Key
CIRCULAR CONNECTOR, PLUG 50P ASM DEUTSCH DRC SERIES
AUTOMOTIVE CONNECTOR HOUSINGS;
PLG, 50P, BLK, N, 05 Connector & Housing Type: Housing for Female Terminals Mating Pin Diameter: .04 in Mating Pin Diameter: 1.02 mm Connector System: Wire-to-Wire Number of Positions: 50 Housing for Female Terminals .04" 1.02 mm Wire-to-Wire | Ampseal Header | .04" | TE Connectivity