TE Connectivity / Corcom 75KEPS10ABSW
Power Line Filter 3-Phase Single Stage 50Hz 75A 440V Terminal Block Flange Mount
NRND
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet4 페이지1년 전
JRH Electronics
TE Connectivity
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-22.22%
공급망
Introduction Date2020-07-06
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
Filter, KEP 75A 1S HIGH PLUS SP BS WYE 440 VAC | TE Connectivity 75KEPS10ABSW
3-Phase Filter, Terminal Block Input, Terminal Block Output
Three Phase EMI Filter, 440V, 50/60HzHz
POWER LINE FILTER, 3-PH, 75A, 440VAC;
Power Line Filter, 3 Phase, 75A, 440Vac; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:440Vac; Current Rating:75A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:-; Filter Input Terminals:Terminal Block; Product Range:Kep-Bs Series Rohs Compliant: Yes |Corcom Te Connectivity 75KEPS10ABSW
KEP 75A 1S HIGH PLUS SP BS WYE 440VAC Current Rating: 75 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: WYE (4 wire + ground) Operating Voltage: 440 VAC 3-Phase Filter | 75 A Terminal Block WYE (4 wire + ground) | Part Number: 75KEPS10ABSW | Internal Number: 3-1609968-4 | TE Connectivity