TE Connectivity / Corcom 50KESS6BFPWVM
Power Line Filter 3-Phase 50Hz/60Hz 50A 520VAC Threaded Stud Chassis Mount
NRND
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet3 페이지1년 전
Datasheet3 페이지1년 전
TE Connectivity
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-40.54%
공급망
Introduction Date2021-05-07
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
Power Line Filter 50Hz/60Hz 50A 520VAC Threaded Bolt DIN Rail
POWER LINE FILTER, 3-PH, 50A, 520VAC ROHS COMPLIANT: YES
LINE FILTER 520VAC 50A CHASS MNT