TE Connectivity / Corcom 50KEBS6BFPD
Power Line Filter, 50A, 520VAC, 3 Phase, Flanged, Keb Series | TE Connectivity 50KEBS6BFPD
NRND
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet4 페이지1년 전
TE Connectivity
JRH Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Introduction Date2020-07-06
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
Power Line Filter, 3 Phase, 52A, 520Vac Rohs Compliant: Yes |Corcom Te Connectivity 50KEBS6BFPD
Power Line Filter 3-Phase Single Stage 50Hz 50A 520V Threaded Bolt Flange Mount
Power Line Filters KEB 50A 1S NUT DELTA 520VAC
Three Phase EMI Filter, 520V, 50/60HzHz
TE Connectivity 50KEBS6BFPD EMI 滤波器
POWER LINE FILTER, 3-PH, 52A, 520VAC;
KEB 50A 1S NUT DELTA 520VAC 3-Phase Filter Current Rating: 50 A Input Termination Type: Threaded Bolt Output Termination Type: Threaded Bolt Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Continuous Operating Voltage (Max): 520 VAC 3-Phase Filter | 50 A Threaded Bolt DELTA (3 wire + ground) | Part Number: 50KEBS6BFPD | Internal Number: 4-1609965-9 | TE Connectivity