TE Connectivity / Corcom 42KEMS10BBSD
Power Line Filter 3-Phase Single Stage 50Hz 42A 520V Terminal Block Flange Mount
3개월간의 트렌드:
-30.00%
공급망
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
Avnet Japan
Filter, KEM 42A 1S HIGH PER SP BS DELTA 520 VAC | TE Connectivity 42KEMS10BBSD
Three Phase EMI Filter, 520V, 50/60HzHz
TE Connectivity 42KEMS10BBSD EMI 滤波器
POWER LINE FILTER, 3-PH, 42A, 520VAC;
Power Line Filter, 3 Phase, 42A, 520Vac; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:520Vac; Current Rating:42A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:-; Filter Input Terminals:Terminal Block; Product Range:Kem-Bs Series Rohs Compliant: Yes |Corcom Te Connectivity 42KEMS10BBSD
KEM 42A 1S HIGH PER SP BS DELTA 520VAC 3-Phase Filter Current Rating: 42 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Continuous Operating Voltage (Max): 520 VAC 3-Phase Filter | 42 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part Number: 42KEMS10BBSD | Internal Number: 6-1609967-2 | TE Connectivity