TE Connectivity / Corcom 20KEHD10BFPD
Power Line Filter, 20A, 520VAC, 3 Phase, Flanged, Keh Series | TE Connectivity 20KEHD10BFPD
NRND
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet4 페이지1년 전
JRH Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
TE Connectivity
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-22.22%
공급망
Introduction Date2020-07-08
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
Power Line Filter 3-Phase Dual Stage 50Hz 20A 520V Terminal Block Flange Mount
Power Line Filters KEH 20A 2S SP DELTA 520 VAC
Three Phase Superior Performance EMI Filter
Three Phase EMI Filter, 520V, 50/60HzHz
POWER LINE FILTER, 3-PH, 20A, 520VAC;
Power Line Filter, 3 Phase, 20A, 520Vac; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:520Vac; Current Rating:20A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:-; Filter Input Terminals:Terminal Block; Product Range:Keh Series Rohs Compliant: Yes |Corcom Te Connectivity 20KEHD10BFPD
KEH 20A 2S SP DELTA 520VAC Current Rating: 20 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 520 VAC 3-Phase Filter | 20 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part Number: 20KEHD10BFPD | Internal Number: 4-1609969-2 | TE Connectivity