TE Connectivity / Corcom 16KEVD10BBSW
Power Line Filter, 16A, 520VAC, 3 Phase, Flanged, Kev-BS Series | TE Connectivity 16KEVD10BBSW
NRND
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet4 페이지1년 전
Datasheet4 페이지1년 전
JRH Electronics
TE Connectivity
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-28.57%
공급망
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 weeks ago)
설명
Power Line Filter 3-Phase Dual Stage 50Hz 16A 520V Terminal Block Flange Mount
Power Line Filters KEV 16A 2S SP WYE BS 520 VAC
Three Phase EMI Filter, 520V, 50/60HzHz
KEV 16A 2S SP WYE BS 520VAC Current Rating: 16 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: WYE (4 wire + ground) Operating Voltage: 520 VAC 16 A Terminal Block WYE (4 wire + ground) | TE Connectivity