TE Connectivity / Corcom 15KEBS6AFPD
Power Line Filter 3-Phase Single Stage 50Hz 15A 440V Threaded Bolt Flange Mount
NRND
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet4 페이지1년 전
TE Connectivity
JRH Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
Avnet Japan
Filter, KEB 15A 1S NUT DELTA 440VAC 50HZ | TE Connectivity 15KEBS6AFPD
Three Phase EMI Filter, 440V, 50/60HzHz
POWER LINE FILTER, 3-PH, 15A, 440VAC;
LINE FILTER 440VAC 15A CHASSIS
Power Line Filter, 3 Phase, 15A, 440Vac; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:440Vac; Current Rating:15A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:-; Filter Input Terminals:Stud; Filter Output Terminals:Stud Rohs Compliant: Yes |Corcom Te Connectivity 15KEBS6AFPD
KEB 15A 1S NUT DELTA 440VAC 3-Phase Filter Current Rating: 15 A Input Termination Type: Threaded Bolt Output Termination Type: Threaded Bolt Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Continuous Operating Voltage (Max): 440 VAC 3-Phase Filter | 15 A Threaded Bolt DELTA (3 wire + ground) | Part Number: 15KEBS6AFPD | Internal Number: 1-1609965-4 | TE Connectivity