TE Connectivity / Corcom 150KEPS6BFPW
Power Line Filter 3-Phase Single Stage 50Hz 150A 520V Threaded Bolt Flange Mount
Datasheet4 페이지1년 전
JRH Electronics
TE Connectivity
Electro Sonic
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-28.57%
공급망
Introduction Date2020-07-08
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
Avnet Japan
Filter, KEP 150A 1S HIGH PLUS NUT WYE 520 VAC | TE Connectivity 150KEPS6BFPW
Power Line Filter, 3 Phase, 150A, 520Vac Rohs Compliant: Yes |Corcom Te Connectivity 150KEPS6BFPW
Three Phase EMI Filter, 520V, 50/60HzHz
TE Connectivity 150KEPS6BFPW EMI 滤波器
KEP150A1S HIGH PLUS NUT WYE 52
KEP 150A 1S HIGH PLUS NUT WYE 520VAC Current Rating: 150 A Input Termination Type: Threaded Bolt Output Termination Type: Threaded Bolt Wiring Configuration: WYE (4 wire + ground) Operating Voltage: 520 VAC 3-Phase Filter | 150 A Threaded Bolt WYE (4 wire + ground) | Part Number: 150KEPS6BFPW | Internal Number: 5-1609968-4 | TE Connectivity