TE Connectivity / Corcom 100KESS6BFPW
Power Line Filter 3-Phase Single Stage 50Hz 100A 520V Threaded Bolt Flange Mount
NRND
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet3 페이지1년 전
3개월간의 트렌드:
-22.22%
공급망
Introduction Date2020-07-07
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
Avnet Japan
Filter, KES 100A 1S NUT WYE 520VAC 50HZ | TE Connectivity 100KESS6BFPW
Power Line Filter, 3 Phase, 100A, 520Vac Rohs Compliant: Yes |Corcom Te Connectivity 100KESS6BFPW
Three Phase EMI Filter, 520V, 50/60HzHz
TE Connectivity 100KESS6BFPW EMI 滤波器
LINE FLTR 520VAC 100A CHASS MNT
KES 100A 1S NUT WYE 520VAC Current Rating: 100 A Input Termination Type: Threaded Bolt Output Termination Type: Threaded Bolt Wiring Configuration: WYE (4 wire + ground) Operating Voltage: 520 VAC 3-Phase Filter | 100 A Threaded Bolt WYE (4 wire + ground) | Part Number: 100KESS6BFPW | Internal Number: 5-1609966-3 | TE Connectivity