TE Connectivity / Corcom 100KEPS10BBSW
Power Line Filter 3-Phase Single Stage 50Hz 100A 520V Terminal Block Flange Mount
NRND
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet3 페이지1년 전
JRH Electronics
TE Connectivity
Master Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-23.08%
공급망
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
Filter, KEP 100A 1S HIGH PLUS SP BS WYE 520 VAC | TE Connectivity 100KEPS10BBSW
Three Phase EMI Filter, 520V, 50/60HzHz
LINE FLTR 520VAC 100A CHASS MNT
KEP 100A 1S HIGH PLUS SP BS WYE 520VAC Current Rating: 100 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: WYE (4 wire + ground) Operating Voltage: 520 VAC 100 A Terminal Block WYE (4 wire + ground) | TE Connectivity
Power Line Filter, 3 Phase, 100A, 520Vac; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:520Vac; Current Rating:100A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:-; Filter Input Terminals:Terminal Block; Product Range:Kep-Bs Seriesrohs Compliant: Yes |Corcom Te Connectivity 100KEPS10BBSW