TE Connectivity / Corcom 100KEBS10AFPD
Power Line Filter, 100A, 440VAC, 3 Phase, Flanged, Keb Series | TE Connectivity 100KEBS10AFPD
NRND
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet4 페이지1년 전
Datasheet4 페이지1년 전
TE Connectivity
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-14.29%
공급망
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
Power Line Filter 3-Phase Single Stage 50Hz 100A 440V Terminal Block Flange Mount
Three Phase EMI Filter, 440V, 50/60HzHz
TE Connectivity 100KEBS10AFPD EMI 滤波器
RS APAC
LINE FLTR 440VAC 100A CHASS MNT
Power Line Filter, 3 Phase, 100A, 440Vac; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:440Vac; Current Rating:100A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:-; Filter Input Terminals:Terminal Block; Product Range:Keb Series Rohs Compliant: Yes |Corcom Te Connectivity 100KEBS10AFPD
KEB 100A 1S SP DELTA 440VAC Current Rating: 100 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 440 VAC 3-Phase Filter | 100 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part Number: 100KEBS10AFPD | Internal Number: 2-1609965-8 | TE Connectivity