TE Connectivity / AMP ANT-868-PW-RA
868MHz RA Series 1/4 Wave Monopole Whip Antenna, Tilt/Swivel, Screw Tab
Production
가격 및 재고
Sager Electronics
Factory Futures
TE Connectivity
Component Distributors Inc.
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+17.47%
공급망
Introduction Date2024-08-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
TE ConnectivityANT-916-PW-LP
916MHz LP Series Reduced Height 1/4 Wave Monopole Whip Antenna, Screw Tab
TE ConnectivityANT-916-PW-RA
916MHz RA Series 1/4 Wave Monopole Whip Antenna, Tilt/Swivel, Screw Tab
TE Connectivity / AMPANT-315-PW-LP
315MHz LP Series Reduced Height 1/4 Wave Monopole Whip Antenna, Screw Tab
설명
Mobile Station Antenna, 862MHz Min, 870MHz Max
Antenna 1/4 Wave 868MHz Swivel Screw #6
ANT-868-PW-RA, TE CONNECTIVITY/AMP BRAND
RF ANT 868MHZ WHIP TILT SCREW-MT
Antenna 1/4 Wave 868MHz Swivel Screw #6 Antenna Type: Terminal/Duck Band Type: Single Band Primary Application: LoRaWAN LPWAN Communication Protocol: LPWAN Wi-Fi LoRaWAN Mounting Location: External Terminal/Duck Single Band LoRaWAN LPWAN | Antenna | Part Number: ANT-868-PW-RA | Internal Number: ANT-868-PW-RA | TE Connectivity |