TE Connectivity ANT-450-RHS-SMA
Antenna Short Straight 450-470MHz SMA
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
TE Connectivity
Datasheet4 페이지2년 전
Datasheet5 페이지2년 전
Datasheet8 페이지2년 전
Datasheet10 페이지2년 전
Datasheet15 페이지2년 전
Datasheet13 페이지2년 전
Datasheet3 페이지2년 전
Datasheet2 페이지2년 전
Datasheet4 페이지2년 전
Datasheet7 페이지2년 전
Technical Drawing1 페이지3년 전
IHS
Electro Sonic
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-54.67%
공급망
Introduction Date2020-11-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
설명
450MHz Monopole Whip Antenna,SMA plug
Cellular 450MHz 470MHz SMA(DO-214AC) 51.8mm