TDK YFF31AH2A104MT0Y0N
3-terminal Filters, Insertion Loss=40dB (7MHz to 2000MHz), LxWxT: 3.2x1.6x1.3mm
ODG (Origin Data Global)
Datasheet6 페이지7년 전
TME
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.21%
심벌풋프린트
3D다운로드
EE Concierge
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-01-31
설명
Feedthrough Capacitors; YFF31AH2A104MT0Y0N; TDK; 1.5 mm; 100 nF; 10 A; 1206