TDK YFF21PC0J226MT000N
3-terminal Filters, Insertion Loss=40dB (0.04MHz to 1000MHz), LxWxT: 2x1.25x0.85mm
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
TME
Datasheet8 페이지2년 전
ODG (Origin Data Global)
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-15.03%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-04-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
관련 부품
Yageo GroupC0805C226M9PACTU
Surface Mount Multilayer Ceramic Chip Capacitors (SMD MLCCs) | CAP CER 22UF 6.3V X5R 0805
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC Surface Mount 0805 22uF 6.3 Volts X5R 20%
TAIYO YUDENEMK212BBJ226MG-T
Multilayer Ceramic Capacitors (High dielectric type), 16V, 22 uF, ± 20 %, 0805, X5R, RoHS
10V 22uF X5R 卤20% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
16V 22uF X5R ±20% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
TAIYO YUDENJMK212BJ226MG-T
6.3V 22uF X5R ±20% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
설명
CAP FEEDTHRU 22UF 20% 6.3V 0805 / Cap Feed Through 22uF 6.3VDC 20% Flat 0805 85°C
Capacitor Networks; YFF21PC0J226MT000N; TDK; 6.3 V; 2 mm; 850 µm; 6.3 V
22¦ÌF ¡À20% 1 6.3V 0805 2mm*1.25mm*1.25mm
Feed Through Capacitor, 1 Function(s), 6.3V, 4A, 4 Pin(s)
22uF 卤20% 5m惟 SMD-4P,1.2x2mm Feed Through Capacitors ROHS
FEEDTHROUGH Capacitor, 22UF, 6.3V, 0805;
CAP FEED-THRU 22UF 6.3V 20% FLAT 0805 SMD
Filter, Feed Through, 22Uf, 4A, 0805; Capacitance:22Μf; Voltage Rating:6.3V; Filter Type:Feed Through; Current Rating:4A; Filter Terminals:Smd; Inductance Min:-; Leakage Current Max:-; Product Range:Yff-P Series; Svhc:No Svhc Rohs Compliant: Yes |Tdk YFF21PC0J226MT000N.