TDK YFF18PH0J106MT00HE
3-terminal Filters, Insertion Loss=40dB (0.09MHz to 1800MHz), LxWxT: 1.6x0.8x0.8mm
데이터시트 및 문서
Future Electronics
Datasheet11 페이지7년 전
3개월간의 트렌드:
Restocked
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
SnapEDA
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2024-07-07
설명
10 F Feed Through Capacitor 6.3V 4 A 10mOhm 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad
MLCC,0603,(X7S),50V,10µF,0.8MM / TAPE AND REEL ROHS COMPLIANT: YES
10uF 卤20% 10m惟 SMD-4P,0.8x1.6mm Feed Through Capacitors ROHS
Feed Through Capacitor, 1 Function(s), 6.3V, 4A, 3 Pin(s)
10¦ÌF 6.3V ¡À20% 0603 1.6mm*800¦Ìm
FILTER, FEED THROUGH, 10UF, 4A, 0603;