TDK YFF18AC0G106MT0YHE
3-terminal Filters, Insertion Loss=40dB (0.09MHz to 1800MHz), LxWxT: 1.6x0.8x0.8mm
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
TDK
Datasheet8 페이지5년 전
TME
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-6.74%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2023-06-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
설명
MLCC,0603,(X7S),4V,10µF,0.8MM / TAPE AND REEL ROHS COMPLIANT: YES
Feed Through Capacitor, 1 Function(s), 4V, 4A, 4 Pin(s)
FEED THROUGH CAP, 10UF, 20%, 0603;