TDK VLS3015T-6R8MR86
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz 1.1A 0.211Ohm DCR 1212 T/R
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지23년 전
Master Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2007-09-11
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz 14Q-Factor Ferrite 1.1A 0.211Ohm DCR 1212 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz Ferrite 1.05A 216mOhm DCR 1212 Blister T/R
Ind Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz Ferrite 1.05A T/R
General Purpose Inductor, 6.8uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD
TAIYO YUDENMDKK3030T6R8MM
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz Metal 1A 0.437Ohm DCR 1212 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz Metal 1.1A 0.42Ohm DCR 1008 T/R
설명
General Purpose Inductor, 6.8uH, 20%, 1 Element, SMD, 1212
FIXED IND 6.8UH 860MA 211MOHM SM
FIXED IND 6.8UH 860MA 211 MOHM
1MHz 860mA 860mA 6.8¦ÌH 211m¦¸ ¡À20% 1212 , 3mm*3mm*1.5mm
VLS Nonstandard 0.118Lx0.118W 3.00mmx3.00mm 6.8muH