TDK VLS3010ET-6R8M
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz Ferrite 1A 312mOhm DCR 1212 T/R
데이터시트 및 문서
TDK
Datasheet9 페이지8년 전
Newark
Factory Futures
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2010-02-12
관련 부품
FIXED IND 6.8UH 750MA 312MOHM SM
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz Ferrite 1.05A 228mOhm DCR 1212 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz Ferrite 1A 0.312Ohm DCR 1008 T/R
General Purpose Inductor, 6.8uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1008
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz Ferrite 0.86A 0.474Ohm DCR 1008 T/R
General Purpose Inductor, 6.8uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4040/1515
설명
General Purpose Inductor, 6.8uH, 20%, 1 Element, SMD, 1212
FIXED IND 6.8UH 690MA 312MOHM SM
SMD / SMT Inductors (Coils), L=6.8μH, L x W x T :
FIXED IND 6.8UH 690MA 312 MOHM
690mA 6.8uH 卤20% 690mA SMD,3x3mm Power Inductors ROHS
SMD POWER IND, 6.8UH, 20%, 1A, SHIELDED; Inductance:6.8µH; RMS Current (Irms):1A; Inductor Construction:Shielded; Saturation Current (Isat):770mA; Product Range:VLS-E Series; Inductor Case / Package:-; DC Resistance Max:0.312ohm RoHS Compliant: Yes