TDK VLS252010CX-3R3M
Ind Power Shielded Wirewound 3.3uH ±20% 1MHz Ferrite 1.3A T/R
Obsolete
데이터시트 및 문서
TDK
Datasheet9 페이지8년 전
IHS
Newark
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2015-01-08
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2021-09-30
LTD Date2022-03-31
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
관련 부품
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 1MHz Metal 1.2A 0.228Ohm DCR 1008 T/R
Ind Power Chip Shielded Wirewound 3.3uH ±20% 1MHz 14 Q-Factor Ferrite 1.04A T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 1MHz Metal 1.33A 0.209Ohm DCR 0806 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 3.3uH 20% 1MHz Metal 1.6A 0.17Ohm DCR 1008 T/R
TAIYO YUDENMDMK3030T3R3MM
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 1MHz Metal 1.6A 0.173Ohm DCR 1212 T/R
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, Ferrite-Core, SMD, 1008
설명
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1008
Fixed Inductors 3.3uH 1.4A 186mOhms Pwr Circuit Inductor
SMD / SMT Inductors (Coils), L=3.3μH, L x W x T :
FIXED IND 3.3UH 1.25A 186 MOHM
FIXED IND 3.3UH 1.25A 186M OHM
Inductors For Power Circuits, Wound Ferrite
INDUCTOR, SHIELDED, 3.3UH, 1.47A, 20%