TDK VLS252010CX-150M
Ind Power Shielded Wirewound 15uH ±20% 1MHz Ferrite 0.56A T/R
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
TDK
Datasheet9 페이지8년 전
IHS
Newark
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2015-01-08
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2021-09-30
LTD Date2022-03-31
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
관련 부품
Ind Power Chip Shielded Wirewound 15uH ±20% 1MHz 14 Q-Factor Ferrite 0.49A T/R
Ind Power Shielded Wirewound 15uH ±20% 1MHz Ferrite 0.6A T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 1MHz Ferrite 1.05A 372mOhm DCR 1515 Blister T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 15uH 20% 1MHz Ferrite 0.7A 0.57Ohm DCR 1210 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 15uH 20% 1MHz Ferrite 0.71A 0.66Ohm DCR 1008 T/R
General Purpose Inductor, 15uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 2520/1008
설명
General Purpose Inductor, 15uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1008
FIXED IND 15UH 560MA 914MOHM SMD / 15 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 560 mA 914mOhm Max 1008 (2520 Metric)
FIXED IND 15UH 560MA 914MOHM SMD
SMD / SMT Inductors (Coils), L=15μH, L x W x T :
Inductors For Power Circuits, Wound Ferrite
INDUCTOR, SHIELDED, 15UH, 0.66A, 20%