TDK VLF504012MT-3R3M-CA
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2016
Obsolete
데이터시트 및 문서
TDK
Datasheet9 페이지6년 전
IHS
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-11-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
관련 부품
TAIYO YUDENMDWK4040T3R3MM
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 1MHz Metal 3A 0.075Ohm DCR 1515 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 1MHz Ferrite 2.51A 63mOhm DCR T/R
TAIYO YUDENMDPK5050T3R3MM
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 1MHz Metal 2.9A 0.086Ohm DCR T/R
Ind Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 1MHz Ferrite 2.65A T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 3.3uH 20% 1MHz Ferrite 2.6A 0.0308Ohm DCR 2525 T/R
설명
Inductors for Power Circuits, Wound Ferrite, Automotive
FIXED IND 3.3UH 2.47A 74MOHM SMD
SMD / SMT Inductors (Coils), L=3.3μH, L x W x T :
卤20% SMD,5x4mm Power Inductors ROHS