TDK VLF504010MT-220M
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 1MHz Ferrite 780mA 600mOhm DCR T/R
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Newark
Introduction Date2013-07-17
관련 부품
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 1MHz Ferrite 0.84A 0.58Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 1MHz Ferrite 0.95A 0.468Ohm DCR 1515 Automotive T/R
General Purpose Inductor, 22uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2016
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 22uH 20% 1MHz Ferrite 0.79A 0.444Ohm DCR 1515 T/R
TAIYO YUDENLK1608220M-T
Inductor RF Shielded Multi-Layer 22uH 20% 1MHz 20Q-Factor Ferrite 0.001A 1.7Ohm DCR 0603 T/R
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 22uH 20% 1MHz 26Q-Factor Ferrite 0.6A 0.622Ohm DCR 1212 T/R
설명
Inductors for Power Circuits Wound Ferrite | FIXED IND 22UH 780MA 600 MOHM
Fixed Inductors 22uH 600mohms 780A PWR Wound Ferrite
INDUCTOR, 22UH, 0.78A, 20%, SHIELDED; Inductance: 22µH; RMS Current (Irms): 780mA; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 680mA; Product Range: VLF-M Series; Power Inductor Case: 5mm x 4mm x 1mm; DC Resist