TDK VLF403215MT-3R3M-CA
Ind Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 1MHz Ferrite 2.65A T/R
데이터시트 및 문서
TDK
Datasheet9 페이지6년 전
관련 부품
TAIYO YUDENMDWK4040T3R3MM
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 1MHz Metal 3A 0.075Ohm DCR 1515 T/R
TAIYO YUDENMDPK5050T3R3MM
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 1MHz Metal 2.9A 0.086Ohm DCR T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 3.3uH 20% 1MHz Ferrite 2.1A 0.0624Ohm DCR 1812 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 1MHz Ferrite 2.47A 0.074Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 1MHz Ferrite 2.51A 63mOhm DCR T/R
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2016
설명
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1613
Inductors for Power Circuits, Wound Ferrite, Automotive
SMD / SMT Inductors (Coils), L=3.3μH, L x W x T :