TDK VLF403212MT-150M
Ind Power Shielded Wirewound 15uH 20% 1MHz Ferrite 870mA 1512 Blister T/R
데이터시트 및 문서
TDK
Datasheet9 페이지6년 전
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-07-17
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2021-03-29
LTD Date2021-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
관련 부품
Ind Power Shielded Wirewound 15uH 20% 1MHz Ferrite 1.05A T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 1MHz Ferrite 980mA 400mOhm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 1MHz Ferrite 1.08A 320mOhm DCR T/R
TAIYO YUDENLK1608150M-T
Inductor RF Shielded Multi-Layer 15uH 20% 1MHz 20Q-Factor Ferrite 0.001A 1.5Ohm DCR 0603 T/R
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 15uH 20% 1MHz Ferrite 800mA 1212
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 15uH 20% 1MHz Ferrite 730mA 432mOhm DCR 1212 T/R
설명
General Purpose Inductor, 15uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1612
Fixed Inductors 15uH 420mohms 870mA PWR Wound Ferrite
FIXED IND 15UH 870MA 420MOHM SMD
SMD / SMT Inductors (Coils), L=15μH, L x W x T :
Inductors for Power Circuits, Wound Ferrite
IND PWR SHIELDED W/W 15UH 20% 1512 SMD