TDK VLF10045T-6R8N5R1
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 30% 100KHz Ferrite 5.1A 0.0214Ohm DCR T/R
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지23년 전
Arrow Electronics
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
관련 부품
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 30% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 6.3A 0.018Ohm DCR T/R