TDK TSL0808RA-331KR45-PF
Inductor Power Wirewound 330uH 10% 1KHz 15Q-Factor 520mA 780mOhm DCR RDL Ammo Pack
Obsolete
데이터시트 및 문서
TDK
Datasheet2 페이지9년 전
IHS
Master Electronics
Electro Sonic
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-09-27
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2016-12-22
LTD Date2017-06-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
설명
1KHz 2.4MHz 450mA 450mA 15@796kHz 330¦ÌH 780m¦¸ ¡À10% DIP , 8.5mm*8.3mm*8.8mm
FIXED IND 330UH 450MA 780MOHM TH
General Purpose Inductor, 330uH, 10%, 1 Element