TDK SPM4015T-3R3M
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Metal Core-Core, SMD, 1716
EOL
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet9 페이지13년 전
TDK
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2014-06-02
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2023-09-30
LTD Date2024-03-31
Manufacturer Lifecycle StatusEOL ANNOUNCED (Last Updated: 3 years ago)
관련 부품
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Metal 2.5A 0.11Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, Ferrite-Core, SMD, 1716
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Metal 2.6A 0.1265Ohm DCR T/R
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz 11Q-Factor Ferrite 2.4A 0.058Ohm DCR 2020 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 1KHz 16Q-Factor Ferrite 2.4A 0.027Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Metal 2.9A 0.071Ohm DCR 1515 T/R
설명
FIXED IND 3.3UH 2.3A 128MOHM SMD
SMD / SMT Inductors (Coils), L=3.3μH, L x W x T :
INDUCTOR, SHLD, 3.3UH, 2.3A, 20%, SMD
Surface Mount Power Inductor, Spm Series, 3.3 H, 20%, Shielded, 0.128 Ohm, 2.3 A Rohs Compliant: Yes |Tdk SPM4015T-3R3M
2.3A 3.3uH 卤20% 2.9A SMD,4.4x4.1mm Power Inductors ROHS
SPM Nonstandard 0.173Lx0.161W 4.40mmx4.10mm 3.3muH
INDUCTOR, 3.3UH, 2.3A, 20%, SHLD, SMD; Inductance: 3.3µH; RMS Current (Irms): 2.3A; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 3.9A; Product Range: SPM Series; Power Inductor Case: 4.4mm x 4.1mm x 1.5mm; DC Re