TDK SPM3020T-R47M-LR
Inductor Power Shielded Wirewound 0.47uH 20% 100KHz Metal 4.8A 0.0227Ohm DCR T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet4 페이지5년 전
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-100%
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2015-11-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
관련 부품
Ind Power Shielded Wirewound 470nH 20% 100KHz Carbonyl Powder 6A T/R
Murata Power SolutionsFDSD0412-H-R47M=P3
Inductor Power Shielded Wirewound 0.47uH 20% 100KHz Metal 6A 0.023Ohm DCR 1515 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 0.47uH 20% 100KHz Metal 5.5A 0.0244Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 0.47uH 20% 100KHz Metal 5.6A 0.0253Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 0.47uH 20% 100KHz Metal 5.4A 0.0231Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENMDMK4040TR47MF
Inductor Power Shielded Wirewound 0.47uH 20% 100KHz Metal 4.6A 0.029Ohm DCR 1515 T/R
설명
FIXED IND 470NH 4.8A 22.7 MOHM / Inductors for Power Circuits Wound Metal
General Purpose Inductor, 0.47uH, 20%, 1 Element, Metal-Core, SMD, 1312
INDUCTOR, WIREWOUND, 0.47UH, 4.8A, 20%; Inductance: 470nH; RMS Current (Irms): 4.8A; Inductor Construction: Wirewound; Saturation Current (Isat): 9A; Product Range: SPM-LR Series; Power Inductor Case: 3.2mm x 3mm x 2mm; DC Res