TDK SLF7028T-100M1R1-PF
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 1.1A 0.083Ohm DCR T/R
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지24년 전
JRH Electronics
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-09-20
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2023-09-30
LTD Date2024-03-31
관련 부품
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 1KHz 25Q-Factor Ferrite 1.4A 0.068Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 2.19A 0.083Ohm DCR 2020 T/R
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz 11Q-Factor Ferrite 1.3A 0.18Ohm DCR 1515 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 1.5A 237mOhm DCR 2020 Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 1.4A 63.6mOhm DCR Blister T/R
TAIYO YUDENNRS4018T100MDGJ
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 1.2A 0.18Ohm DCR 1515 T/R
설명
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2828
Power Inductor (SMD), 10 uH, ± 20%, 1.1 A, Shielded, 1.1 A, 7mm x 7mm x 2.8mm
FIXED IND 10UH 1.1A 83 MOHM SMD
100KHz 1.1A 10¦ÌH 83m¦¸ ¡À20% SMD,7X7MM , 7mm*7mm*3mm
Fixed Inductors SMD 10uH 1.1amps
SLF Nonstandard 0.276Lx0.276W 7.00mmx7.00mm 10muH
1.1A 10uH 卤20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS