TDK SLF6045T-100M1R6-3PF
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 2.7A 46.8mOhm DCR 2424 Blister T/R
Datasheet4 페이지6년 전
Farnell
Newark
element14
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-1.41%
Introduction Date2007-09-30
관련 부품
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 3.1A 0.05Ohm DCR T/R