TDK SLF6028T-820MR42-PF
Fixed Ind 82UH 420MA SMD
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Future Electronics
Datasheet5 페이지6년 전
Electro Sonic
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+29.24%
관련 부품
Ind Power Shielded Wirewound 82uH 20% 100KHz Ferrite 470mA 1616 T/R
Ind Power Shielded Wirewound 82uH 20% 100KHz 320mA T/R
Ind Power Shielded Wirewound 82uH 20% 100KHz Ferrite 340mA 1616 T/R
General Purpose Inductor, 82uH, 20%, 1 Element, Composite-Core, SMD, 1212
설명
FIXED IND 82UH 420MA SMD
SMD INDUCTORS(COILS) FOR POWER LINE(WOUND, MAGNETIC SHIELDED)
100KHz 420mA 82¦ÌH 3¦¸ ¡À20% , 6mm*6mm*3mm