TDK SLF12575T-470M2R7-PF
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 1KHz Ferrite 3A 0.0634Ohm DCR T/R
데이터시트 및 문서
TDK
Datasheet5 페이지6년 전
IHS
element14 APAC
_legacy Avnet
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-36.17%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
SnapEDA
Introduction Date2004-09-20
관련 부품
Bourns2109-V-RC
INDUCTOR, TOROID,HIGH CURRENT, 47UH,+/-15%,0.055 OHM DCR MAX, VERTICAL
Bourns2109-H-RC
INDUCTOR, TOROID,HIGH CURRENT, 47UH,+/-15%,0.055 OHM DCR MAX, HORIZONTAL
Inductor, Toroidal /Tray Packaging Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller 2000-470-V-RC
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 1KHz Ferrite 2.8A 69.4mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 1KHz Ferrite 2.8A 0.06936Ohm DCR Automotive T/R
Wurth Elektronik744771147
FIXED IND 47UH 2.21A 75 MOHM SMD
설명
General Purpose Inductor, 47uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4949
Power Inductors 47µH ±20% IND_12.5X12.5MM_SM 7.50mm 12.50 x 12.50mm 52.8mΩ 2.7A
12.5Mm X 12.5Mm X 7.5Mm, -40 To +105 Degc, 2.7A, 47 H, 63.4M/Tape And Reel Rohs Compliant: Yes |Tdk SLF12575T-470M2R7-PF
INDUCTOR, POWER LINE, 47UH, 2.7A; Inductance: 47µH; Inductance Tolerance: ± 20%; DC Current Rating: 2.7A; DC Current Max: 2.7A; Inductor Type: Power; Package / Case: ; Available until stocks are exhausted Alternative available