TDK SLF12575T-221M1R3-H
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 1KHz Ferrite 1.3A 0.3096Ohm DCR Automotive T/R
데이터시트 및 문서
Farnell
Datasheet5 페이지7년 전
Datasheet3 페이지0년 전
Newark
JRH Electronics
Factory Futures
Arrow Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-44.92%
Introduction Date2011-11-17
관련 부품
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 1KHz Ferrite 1.2A 324mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 1KHz Ferrite 1.2A 328mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 1KHz Ferrite 1.2A 327.6mOhm DCR Automotive T/R
TAIYO YUDENNS12575T221MN
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 100KHz 1.35A 0.294Ohm DCR T/R
Wurth Elektronik744770222
POWER INDUCTOR, SMT, 1280, 220UH, 1.3A, .39OHM, FIXED, WE-PD SERIES
Wurth Elektronik744771220
WE-PD SMT SHIELDED POWER INDUCTOR General Purpose Inductor, 220uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4747
설명
General Purpose Inductor, 220uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4949
INDUCTOR, SHIELDED, 220UH, 20%; Inductance: 220µH; RMS Current (Irms): 1.3A; Inductor Construction: Wirewound; Saturation Current (Isat): 1.3A; Product Range: -; Power Inductor Case: 12.5mm x 12.5mm x 7.5mm; DC Resistance Max:
INDUCTOR, SHIELDED, 220UH, 20%; Product Range:TDK - SLF12575 Series Magnetic Shielded Inductors; Inductance:220µH; Inductance Tolerance:± 20%; DC Resistance Max:0.258ohm; DC Current Rating:1.3A; Q Test Frequency:1kHz; Inductor Case Style:SMD; Core Material:(Not Available); SVHC:No SVHC (18-Jun-2012)