TDK SLF12565T-471MR70-H
General Purpose Inductor, 470uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4949
IHS
Datasheet5 페이지7년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-37.04%
Introduction Date2018-10-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2026-03-31
LTD Date2026-12-31
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
관련 부품
Wurth Elektronik744770247
WE-PD SMD SHIELDED POWER INDUCTOR General Purpose Inductor, 470uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4747
Inductor Power Shielded Wirewound 470uH 20% 1KHz Ferrite
Wurth Elektronik74477124
POWER-CHOKE WE-PD | FIXED IND 470UH 640MA 770 MOHM
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 470uH 20% 100KHz 13Q-Factor Ferrite 0.8A 0.95Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 470uH, 20%, 2 Element, Ferrite-Core, SMD, 4949
Surface Mount Power Inductor, We-Pd3 Series, 470 H, 20%, Shielded, 1.08 Ohm, 800 Ma Rohs Compliant: Yes
설명
FIXED IND 470UH 750MA 924MOHM SM
SMD / SMT Inductors (Coils), L=470μH, L x W x T :
12.5Mm X 12.5Mm X 6.5Mm, -40 To +125 Degc, 0.7A, 470 H, 924M/Tape And Reel |Tdk SLF12565T-471MR70-H
SLF-H Nonstandard 0.492Lx0.492W 12.50mmx12.50mm 470muH
470uH 卤20% 1.2A SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS