TDK SLF10145T-681MR38-H
Inductor Power Shielded Wirewound 680uH 20% 1KHz Ferrite 380mA 1.92Ohm DCR Automotive Blister T/R
IHS
Datasheet5 페이지7년 전
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2015-03-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2026-03-31
LTD Date2026-12-31
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
관련 부품
TAIYO YUDENNS10145T681MNA
Inductor Power Shielded Wirewound 680uH 20% 100KHz 420mA 1.89Ohm DCR T/R
Ind Power Wirewound 680uH 20% 100KHz 400mA T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 680uH 20% 1KHz 50Q-Factor Ferrite 0.4A 1.6Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 680uH 20% 100KHz Ferrite 270mA 1.776Ohm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 680uH 20% 100KHz Ferrite 500mA 2.2Ohm DCR T/R
Ind Power Wirewound 680uH 20% 1KHz 57Q-Factor Ferrite 350mA T/R
설명
General Purpose Inductor, 680uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4040
FIXED IND 680UH 380MA 1.92OHM SM
SMD / SMT Inductors (Coils), L=680μH, L x W x T :
380mA 680uH 卤20% 400mA SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS
Fixed Inductors 680uH 0.38A AEC-Q200
10.1Mm X 10.1Mm X 4.5Mm, -40 To +125 Degc, 0.38A, 680 H, 1.92/Tape And Reel |Tdk SLF10145T-681MR38-H