TDK RLF12560T-1R0N140
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz Ferrite 14.4A 0.00336Ohm DCR T/R
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
TDK
Datasheet4 페이지5년 전
IHS
element14 APAC
Newark
iiiC
Introduction Date2001-11-02
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2022-03-31
LTD Date2022-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
관련 부품
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH/4uH 30% 100KHz Ferrite 15A/7.51A 6.2mOhm/26mOhm DCR Automotive T/R
Ind Power Shielded Wirewound 1uH 25% 100KHz Ferrite 14A T/R
Wurth Elektronik7447798110
100KHz 104MHz 16A 16.5A 1.1¦ÌH 3.5m¦¸ ¡À30% 1064 , 10.2mm*10.2mm*6.4mm
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz Ferrite 8.4A 8.4mOhm DCR
FIXED IND 1UH 12A 5.7 MOHM SMD
General Purpose Inductor, 1uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2424
설명
General Purpose Inductor, 1uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 5049
FIXED IND 1UH 14.4A 3.36MOHM SMD
SMD / SMT Inductors (Coils), L=1μH, L x W x T :
14.4A 1uH 卤30% 18.5A SMD,12.8x12.5mm Power Inductors ROHS
RLF Nonstandard 0.504Lx0.492W 12.80mmx12.50mm 1muH
Fixed Inductors 1.0uH 14.4AMPS
INDUCTOR, POWER LINE, 1UH, 14A
INDUCTOR, 1UH, 14A, POWER LINE; Inductance: 1µH; RMS Current (Irms): 14.4A; Inductor Construction: Wirewound; Saturation Current (Isat): 18.5A; Product Range: -; Power Inductor Case: 12.8mm x 12.5mm x 6mm; DC Resistance Max: 0.