TDK NLV32T-101J-PF
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 100uH 5% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 40mA 10Ohm DCR 1210 T/R
NRND
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
JRH Electronics
Datasheet10 페이지8년 전
TDK
Newark
element14 APAC
TME
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-12.27%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
SnapEDA
풋프린트
다운로드
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2003-08-26
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2026-03-31
LTD Date2026-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (NOT RECOMMENDED FOR NEW DESIGN) (Last Updated: 3 years ago)
관련 부품
Inductor RF Molded Bobbin Core 100uH 5% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 0.04A 11Ohm DCR 1210 T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 100uH 5% 796KHz 15Q-Factor Ferrite 60mA 21Ohm DCR 1008 T/R
Ind Chip Molded Wirewound 100uH 5% 796KHz 15Q-Factor Ferrite 60mA 1008 Blister T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 100uH 5% 796KHz 40Q-Factor 110mA 8Ohm DCR 1812 T/R
General Purpose Inductor, 100uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
General Purpose Inductor, 100uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
설명
General Purpose Inductor, 100uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
NLV Series 1210 100 uH ±5 % 40 mA 10 Ohm SMT Molded Wirewound Inductor
SIGNAL LINE IND, 100UH,40MA,5%,10MHz; Product Range:TDK - NLV32 Series; Inductan
INDUCTOR, 100UH, 1210, SIGNAL LINE; Inductance: 100µH; Product Range: NLV Series; DC Current Rating: 40mA; High Frequency Inductor Case: 1210 [3225 Metric]; Inducto; Available until stocks are exhausted Alternative available