TDK NLV32T-047J-EFD
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 47nH 5% 100MHz 26Q-Factor Ferrite 450mA 300mOhm DCR 1210 Automotive T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet6 페이지3년 전
TDK
Newark
ODG (Origin Data Global)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-80.13%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-11-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
관련 부품
Inductor RF Chip Wirewound 47nH 5% 100MHz 38Q-Factor 380mA 290mOhm DCR 0603 Paper T/R
General Purpose Inductor, 0.047uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1008
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 47nH 5% 100MHz 20Q-Factor Ferrite 360mA 500mOhm DCR 1008 T/R
General Purpose Inductor, 0.047uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 47nH 5% 100MHz 20Q-Factor Ferrite 360mA 500mOhm DCR 1008 Automotive T/R
Inductor RF Chip Wirewound 47nH 5% 100MHz 40Q-Factor Air 450mA 230mOhm DCR 0805 Embossed T/R
설명
General Purpose Inductor, 0.047uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1310
100MHz 1.2GHz 1A 450mA 26@100MHz 47nH 300m¦¸ ¡À5% 1210 3.2mm*2.5mm*2.4mm
NLV-EFD 1210 (3225Metric) 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm 47nH
SMD / SMT Inductors (Coils), L=0.047μH, L x W x T :
FIXED IND 47NH 450MA 300MOHM SMD
3.2Mm X 2.5Mm X 2.2Mm, -40 To +105 Degc, 450Ma, 0.047 H, 300M/Tape And Reel |Tdk NLV32T-047J-EFD
450mA 47nH 卤5% 1210 Power Inductors ROHS