TDK NLV32T-033J-PF
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 33nH 5% 100MHz 25Q-Factor Ferrite 450mA 240mOhm DCR 1210 T/R
NRND
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet10 페이지8년 전
TDK
Newark
_legacy Avnet
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-64.00%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2003-08-26
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (NOT RECOMMENDED FOR NEW DESIGN) (Last Updated: 3 years ago)
관련 부품
Inductor RF Chip Wirewound 33nH 5% 100MHz 42Q-Factor 550mA 132mOhm DCR 0603 Paper T/R
Inductor RF Wirewound 0.033uH 5% 250MHz 25Q-Factor Ceramic 0.49A 0.32Ohm DCR 0402 T/R
Ind High Frequency Chip Unshielded Multi-Layer 33nH 5% 100MHz 12Q-Factor Ceramic 500mA 0603
General Purpose Inductor, 0.033uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1608
Inductor RF Chip Wirewound 33nH 5% 100MHz 40Q-Factor 420mA 230mOhm DCR 0603 Paper T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 33nH 5% 100MHz 20Q-Factor Ferrite 400mA 420mOhm DCR 1008 T/R
설명
Fixed Inductor 1210 33nH ±5% 450mA 3.20 x 2.50mm 2.20mm 0.24Ω 1.4GHz 25@100MHz
General Purpose Inductor, 0.033uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
NLV Series 1210 0.033 uH ±5 % 450 mA 0.24 Ohm SMT Molded Wirewound Inductor
INDUCTOR, 0.033UH, 1210 CASE; Inductance: 33nH; Product Range: -; DC Current Rating: 450mA; High Frequency Inductor Case: 1210 [3225 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 0.24ohm; Inductance Tolerance: ±