TDK NLV32T-033J-EF
Ind RF Chip Unshielded Wirewound 0.033uH 5% 100MHz 25 Q-Factor Ferrite 450mA T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet6 페이지3년 전
TDK
Newark
TME
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2008-07-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
관련 부품
Inductor RF Chip Wirewound 33nH 5% 100MHz 42Q-Factor 550mA 132mOhm DCR 0603 Paper T/R
Inductor RF Wirewound 0.033uH 5% 250MHz 25Q-Factor Ceramic 0.49A 0.32Ohm DCR 0402 T/R
Ind High Frequency Chip Unshielded Multi-Layer 33nH 5% 100MHz 12Q-Factor Ceramic 500mA 0603
General Purpose Inductor, 0.033uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1608
Inductor RF Chip Wirewound 33nH 5% 100MHz 40Q-Factor 420mA 230mOhm DCR 0603 Paper T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 33nH 5% 100MHz 20Q-Factor Ferrite 400mA 420mOhm DCR 1008 T/R
설명
General Purpose Inductor, 0.033uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1310
Inductor General Purpose Chip Molded/Unshielded Wirewound 0.033uH 5% 100MHz 25Q-Factor Ferrite 0.45A 0.24Ohm DCR 1210 T/R