TDK NLFV32T-6R8M-EF
General Purpose Inductor, 6.8uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Future Electronics
Datasheet6 페이지7년 전
IHS
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-7.73%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
SnapEDA
풋프린트
다운로드
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2009-06-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
관련 부품
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 7.96MHz 10Q-Factor 300mA 140mOhm DCR 1812 T/R
WOUND FERRITE INDUCTOR General Purpose Inductor, 6.8uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1008