TDK NLC453232T-331K
Fixed Ind 330UH 90MA 13 Ohm SMD
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet3 페이지22년 전
DigiKey
Introduction Date1992-06-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
설명
General Purpose Inductor, 330uH, 10%, 1 Element, SMD, 1813